Kult militærbelte, der logoen kan trykkes rundt hele beltet
| Antall | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 74,00 | 64,00 | 59,50 | 50,50 | 47,55 | 41,65 |
Sort (01)
| Variant | Antall |
|---|---|
| 35 mm | |
| 40 mm |
Naturfarget gaveeske, perfekt for belte
| Materiale | Polyester, metall |
| Bredde | 35 mm |
| Lengde | 1200 mm |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | No |
| Carton Størrelse | 52 cmx30 cmx30 cm |
| Leveringstid | Ca 4 arbetsveckor |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 17,30 kr
Fra 24,05 kr
Fra 2,28 kr
Fra 17,25 kr
Fra 19,25 kr
Fra 8,98 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |