Nanaimo t-skjorte for dame laget av 160 g/m² bomull er perfekt for enhver anledning og et behagelig tillegg til enhver garderobe. Den ringspunne bomullen gir et sterkere og glattere garn, noe som resulterer i et mer slitesterkt stoff som garanterer merkevarebygging av høy kvalitet. Den har innsvinget form for et feminint utseende og har sidesømmer for å sikre en god passform, mens den trykte Elevate logoen i nakken bidrar til den generelle komforten. De forsterkede skuldrene sikrer også en god passform selv etter langvarig bruk.
1,74 kg
| Antall | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 114,00 | 110,00 | 106,00 | 104,00 |
Hvit
| Størrelser | Antall |
|---|---|
| XS | |
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| XXL |
Vesker og tilbehør med en moteriktig kombinasjon av utendørsliv og urbane trender.
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 42 |
| CO2-avtrykk | 1,74 kg |
| Modell | Female |
| Opprinnelsesland | BANGLADESH |
| Materiale | Singel Jersey strikk i 100% BCI bomull, 160 g/m2 |
| Emballasje | 50stk |
| Bruttovekt | 6kg |
| Vekt | 5,7kg |
| Emballasje | 34x20x48cm |
| GTIN / EAN | 8713159185406 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiOEKO-TEX®OEKO-TEX®,BCIBSCI,Wrap Gold |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| XS | 1017 |
| S | 1556 |
| M | 2759 |
| L | 1601 |
| XL | 1281 |
| XXL | 527 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 57,00 kr
Fra 68,00 kr
Fra 22,00 kr
Fra 80,00 kr
Fra 47,00 kr
Fra 57,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |