Smart løsning for bevegelig skrivebord, TV, datamaskin eller telefon. Med 5 steder for kabler opp til 6 mm er de kompatible med alle laddnings- og kringutrustningsladdar. Vikbar og selvhevende bakside for enkel plassering.
Grå (03)
| Materiale | Kartong, Polyester, rPET |
| Bredde | 3,3 cm |
| Lengde | 12 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 12/2.5 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 22 cmx22 cmx15,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI116367903 | 3156 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 35,00 kr
Fra 2500,00 kr
Fra 1590,00 kr
Fra 68,00 kr
Fra 7,20 kr
Fra 1070,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |