Projektoren spiller av filmer med maksimal bildekvalitet. Støtter 1080P FULL HD, 1080i, 720p, 5761, 480p og 480i via HDMI. Vertikalt bildekorreksjonssystem på +/- 15 grader. Fjernkontroll og 2 høyttalere inkludert. Den projiserer videoer, lyd, bilder og tekst. ekte oppløsning på 1280 x 720. lampe med effekt på opptil 5000 lumen. Hvit LED med 100 ANSI lumen. Kontrast 500: 1. projeksjonsavstand opp til 5 meter. Direkte tilkobling av alle typer spillere via HDMI. Inngang: VGA, 2xHDMI, USB2.0, MicroSD, Aux in og AV IN.
| Antall | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 1740,00 | 1720,00 | 1610,00 | 1590,00 |
Hvit
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Plast |
| Størrelse | 20,5 x 16 x 8,8 cmcm |
| Emballasje | 10st |
| Bruttovekt | 10kg |
| Vekt | 9.5kg |
| Emballasje | 19x47x29cm |
| GTIN / EAN | 8713159741312 |
| GPSR-Informasjon | Avenida Cervantes N49 Modulo 25 48970 Basauri Bizkaia Spain sat@prixton.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 51 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 35,00 kr
Fra 2500,00 kr
Fra 68,00 kr
Fra 1450,00 kr
Fra 1070,00 kr
Fra 45,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |