Den miljøvennlige musematten er laget av bærekraftig steinpapir. Mens noen andre papirprodukter krever store mengder energi og vann å produsere, krever steinpapir bare en brøkdel av disse ressursene. Ved å bruke denne musematten bidrar du til å redusere miljøpåvirkningen. Samtidig som du har et produkt av god kvalitet, er steinpapirmusematten et godt valg for både deg og miljøet.
| Antall | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 98,50 | 72,00 | 58,50 |
C TWO har alt innen elektronikk og kjennetegnes av service, innovasjon, design og kvalitet
| Materiale | Stone paper / craft paper |
| Vekt | 10g |
| Størrelse | Rektangulär: 240x200mm (tjocklek 0,5mm) |
| Trykkeflate | 240x200mm |
| Trykkmetoder | Fullfärgstryck |
| Emballasje | 100st |
| Sertifikat | Reach |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 24,00 kr
Fra 25,00 kr
Fra 22,00 kr
Fra 23,00 kr
Fra 36,00 kr
Fra 47,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |