Sinklegering USB-pinne 3.0. Metall, grafitt med matt finish. 64gb kapasitet. Med vrifunksjon for USB-A og USB-C. Individuelt pakket i en metallkoffert.
Sølv (32)
| Materiale | Sinklegering, PCB |
| Høyde | 1,23 cm |
| Bredde | 1,53 cm |
| Lengde | 5,55 cm |
| Størrelse | 1,53 cmx1,23 cmx5,55 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 23/13 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 200/200 |
| Carton Størrelse | 24 cmx52 cmx31 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI100176332 | 939 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 53,00 kr
Fra 38,00 kr
Fra 60,00 kr
Fra 44,00 kr
Fra 84,00 kr
Fra 88,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |