Populær Twist også med miljøhensyn! Laget av resirkulert plast. Tilgjengelig i hvitt, svart eller grønn som standard, egen pantone-print mulig fra 500 stk! På den hvite modellen er det også mulig med fullfargetrykk.
| Antall | 100 | 500 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 117,00 | 115,00 |
C TWO har alt innen elektronikk og kjennetegnes av service, innovasjon, design og kvalitet
| Materiale | 40% återvunnen plast |
| Vekt | 17g |
| Effekt | 1GB-64GB |
| Trykkeflate | 18x9mm |
| Trykkmetoder | Screen, Fullfärg, Lasergravyr |
| Emballasje | 100 st |
| Versjon | USB 2.0 |
| Sertifikat | CE, Rohs, EMC |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 53,00 kr
Fra 38,00 kr
Fra 60,00 kr
Fra 44,00 kr
Fra 84,00 kr
Fra 88,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |