Brytebladkniv som gjør det lett å åpne f.eks. kartonger. Knivkroppen er i transparent glass med fargede detaljer.
Sort (01)
| Materiale | PS, Metall |
| Høyde | 1,4 cm |
| Bredde | 2,5 cm |
| Lengde | 15 cm |
| Størrelse | 2,5 cmx1,4 cmx15 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 23/11.69 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 120/480 |
| Carton Størrelse | 26 cmx34,5 cmx36 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI854001 | 48 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 78,00 kr
Fra 2,29 kr
Fra 9,01 kr
Fra 19,30 kr
Fra 11,00 kr
Fra 14,50 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |