Den perfekte arbeidslampen - miljøvennlig og oppladbar med en kapasitet på 600 mAh, ultrakompakt, sammenleggbar, magnetisk og klipsbar med kombinert LED-fjernlys og COB-arbeidslys. (inkl. rødt varsellys for lasting og lossing/reparasjoner på veien), gripevennlig overflate og lommelykt i aluminium. Hele 120 lumen i lysstyrke.
| Antall | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 175,00 | 159,00 | 149,00 | 142,00 |
C TWO har alt innen elektronikk og kjennetegnes av service, innovasjon, design og kvalitet
| Materiale | Aluminium |
| Vekt | 60g |
| Størrelse | 45x110x25mm |
| Effekt | 600mAh |
| Trykkeflate | 10x50mm, 7x40mm |
| Trykkmetoder | Lasergravyr |
| Emballasje | 50 st |
| Sertifikat | Rohs,EMC |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 106,00 kr
Fra 460,00 kr
Fra 128,00 kr
Fra 86,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |