Solid stålmålebånd, 3 m løpelengde med robust plasthus, stort antall, permanent stopp.
Sort
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 5 x 2,5 x 5 cm |
| Materiale | Rustfritt stål, Plast, Nylon |
| Trykkeflate | Laser: ø 2,5 cm, Doming: ø 3,5 cm |
| Vekt | 0.114 kg |
| Antal per innerlåda | 100 |
| Antal per ytterlåda | 100 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 6947 |
| Inkommande v.37, 2026 | 5040 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 48,00 kr
Fra 58,00 kr
Fra 43,00 kr
Fra 57,50 kr
Fra 63,50 kr
Fra 25,10 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |