ABS-målebånd med bambusdetaljar og vater. Lengde på 3 meter. Inkluderer 5 bits for å bruke gjenstanden som skrutrekker. Individuelt pakka i ein brun pappeske.
Sort (01)
| Materiale | ABS, Bambus |
| Høyde | 6 cm |
| Bredde | 2,2 cm |
| Lengde | 9,6 cm |
| Størrelse | 2,2 cmx6 cmx9,6 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 113/13 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 50/100 |
| Carton Størrelse | 29,5 cmx34 cmx23 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI117241601 | 3516 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 41,00 kr
Fra 14,60 kr
Fra 280,00 kr
Fra 136,00 kr
Fra 36,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |