Påfyllingsbar, elektronisk sigarettenner med justerbar flamme.
Hvit
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 2,5 x 1,2 x 7,9 cm |
| Materiale | Plast |
| Trykkeflate | 5 x 1,5 cm |
| Vekt | 0.022 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 1000 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 33226 |
| Inkommande v.31, 2026 | 125200 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 17,80 kr
Fra 15,30 kr
Fra 13,90 kr
Fra 15,65 kr
Fra 20,85 kr
Fra 57,50 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |