RPET polyester (600D) bærbar ryggsekk (15 tommer). Ett stort rom. Liten glidelåslomme foran.
Sort (01)
| Materiale | Plast, Metall, Polyester 600D, Nylon, rPET |
| Høyde | 43 cm |
| Bredde | 9 cm |
| Lengde | 30 cm |
| Størrelse | 9 cmx43 cmx30 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 340/6.5 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 32 cmx50 cmx60 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Lead, Formaldehyde, Colour Release, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI101516201 | 2822 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 180,00 kr
Fra 690,00 kr
Fra 152,00 kr
Fra 370,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |