Laptopveske i bomull (220 gr/m²) med bomullsfôr (120 gr/m²) og bambus- og taulukking. Egnet for en 15-tommers bærbar PC."
Sort (01)
| Materiale | Bomull |
| Høyde | 27 cm |
| Bredde | 0,3 cm |
| Lengde | 39 cm |
| Størrelse | 0,3 cmx27 cmx39 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 4/6.1 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 38 cmx41 cmx30 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI109719601 | 7850 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 1179,00 kr
Fra 160,00 kr
Fra 540,00 kr
Fra 470,00 kr
Fra 690,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |