Konfeansebag i microfiber (1680d) ed flere lommer, justerbar skulderreim. Kan også brukes som enklere laptoveske, klarer opp til 15''r
.....r
Husk at produktets farge kan avvike noe fra bildene, samt på forskjellige tidspunkter for produksjon og leveringr
.....
Sort (01)
| Materiale | PVC, Aluminium, Microfiber, Polyester 1680D |
| Høyde | 28,5 cm |
| Bredde | 9,5 cm |
| Lengde | 37,5 cm |
| Størrelse | 9,5 cmx28,5 cmx37,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 480/10.51 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 32 cmx42 cmx36,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI611901 | 2448 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 180,00 kr
Fra 690,00 kr
Fra 1390,00 kr
Fra 240,00 kr
Fra 600,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |