14" PC cover med 6 mm tett skum og plysj fôr for å beskytte enheten samt en reflekterende lapp på forsiden. Case Logic garanti: 25 år.
0,92 kg
| Antall | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 430,00 | 420,00 | 410,00 | 400,00 |
Solid svart
Praktiske og smarte vesker utformet for å forenkle hverdagen.
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 10 |
| CO2-avtrykk | 0,92 kg |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | EVA skum |
| Størrelse | 37,5 x 27 x 3 cm |
| Emballasje | 6stk |
| Bruttovekt | 2kg |
| Vekt | 1,9kg |
| Emballasje | 18x38x28cm |
| GTIN / EAN | 8713159540731 |
| GPSR-Informasjon | Thule Organization Solutions sa/nv Avenue Jean Monnet 4 1348 Louvain-la-Neuve - Belgium https://www.caselogic.com/nl-be/ |
| Sertifikat | Nei |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 1387 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 1179,00 kr
Fra 160,00 kr
Fra 540,00 kr
Fra 690,00 kr
Fra 470,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |