rPET ryggsekk med laptoplomme, sidelomme, frontlomme med glidelås, skulderstropp, rullbar eller sammenleggbar lukking med borrelås.
Khaki
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 30 x 14 x 50 cm |
| Materiale | Plast (rPET) |
| Trykkeflate | Transfer: 10 x 15 cm, DTF Transfer: 10 x 15 cm, Brodyr: 6 x 4 cm |
| Vekt | 0.418 kg |
| Antal per innerlåda | 20 |
| Antal per ytterlåda | 20 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 1560 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 160,00 kr
Fra 1179,00 kr
Fra 140,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |