Dokumentveske laget av miljøvennlig RPET-filt! Denne vesken er ikke bare stilig og funksjonell, men også perfekt for sikker transport av bærbare datamaskiner. Med svarte glidelåser og din individuelle reklame foran, blir denne vesken et stilig og personlig tilbehør.
Antrasitt
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 36,5 x 2 x 26 cm |
| Materiale | Plast (rPET) |
| Trykkeflate | 20 x 8 cm |
| Vekt | 0.164 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 50 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 13455 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 174,00 kr
Fra 154,00 kr
Fra 84,00 kr
Fra 38,00 kr
Fra 96,00 kr
Fra 57,50 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |