Holdbar veske laget av 100 % resirkulert plast som bidrar til reduksjon av plastavfall. Hver pose er laget av 3,5 resirkulerte PET-flasker. Stort hovedrom med snorlukking i svart farge. Kapasitet: 5 liter, kan holde opptil 5 kg.
0,33 kg
| Antall | 1 | 250 | 500 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 14,20 | 14,00 | 13,60 | 13,40 |
Solid svart
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 49 |
| CO2-avtrykk | 0,33 kg |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | 190T i Resirkulert polyester |
| Størrelse | 33 x 44 cm |
| Emballasje | 200stk |
| Bruttovekt | 6kg |
| Vekt | 5,7kg |
| Emballasje | 38x48x22cm |
| GTIN / EAN | 8713159354161 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 75777 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 44,00 kr
Fra 110,00 kr
Fra 34,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |