Oeko-Tex® STANDARD 100 sertifisert gymbag/eske laget av miljøvennlig, naturlig farget bomull 140 g/m².
Hvit
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 37 x 0,3 x 46,5 cm |
| Materiale | Bomull |
| Trykkeflate | 26 x 10 cm |
| Vekt | 0.121 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 250 |
| Opprinnelsesland | SIKKIM |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 1012 |
| Inkommande v.33, 2026 | 10000 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 14,40 kr
Fra 9,20 kr
Fra 36,00 kr
Fra 9,40 kr
Fra 10,80 kr
Fra 25,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |