Kjølebag av polyester (70D) for 6 bokser, (6x33 cl), med bærehåndtak og glidelås i gråttr
.....r
Husk at produktets farge kan avvike noe fra bildene, samt på forskjellige tidspunkter for produksjon og leveringr
.....
Hvid (02)
| Materiale | Polyester 420D |
| Høyde | 12,5 cm |
| Bredde | 15 cm |
| Lengde | 21 cm |
| Størrelse | 15 cmx12,5 cmx21 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 69/11 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 50/100 |
| Carton Størrelse | 34,5 cmx48 cmx48 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | SVHC\'s, Formaldehyde, Food Safe, Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI360402 | 10235 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 198,00 kr
Fra 118,00 kr
Fra 54,00 kr
Fra 168,00 kr
Fra 22,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |