Presenning (40C) kjølebag med PVC interiør. Vesken har lange håndtak, samt en justerbar bærerem. Glidelåsen på toppen er vanntett.
Hvid (02)
| Materiale | PE, PEVA, 40C presenning |
| Høyde | 37 cm |
| Bredde | 20 cm |
| Lengde | 33 cm |
| Størrelse | 20 cmx37 cmx33 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 504/11.08 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 40 cmx44 cmx51,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, LFGB, Food Safe, UKCA, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. |
| Lagersaldo GI849702 | 604 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 198,00 kr
Fra 118,00 kr
Fra 290,00 kr
Fra 168,00 kr
Fra 94,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |