Polyester (600D) kjølebag med PEVA-fôr på interiøret. Åpen frontlomme. Stroppen er justerbar.
Sort (01)
| Materiale | Polyester 600D, PEVA, PE skum bønner |
| Høyde | 22 cm |
| Bredde | 21 cm |
| Lengde | 38 cm |
| Størrelse | 21 cmx22 cmx38 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 395/11.91 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 55 cmx60 cmx40 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, Food Safe, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI917101 | 343 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 198,00 kr
Fra 118,00 kr
Fra 54,00 kr
Fra 168,00 kr
Fra 22,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |