Pongee (75D) kjølebag med PEVA innvendig fôr. Et stort hovedrom og frontlomme med glidelås.
Gul (06)
| Materiale | PEVA, Pongee, PE skum bønner, Pongee 75D |
| Høyde | 32 cm |
| Bredde | 15 cm |
| Lengde | 3 cm |
| Størrelse | 15 cmx32 cmx3 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 145/4.45 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 37 cmx48 cmx36 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI926506 | 211 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 260,00 kr
Fra 21,00 kr
Fra 182,00 kr
Fra 50,00 kr
Fra 28,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |