Lunsj kjølepose i papir med aluminiumsfôr.
Brun (11)
| Materiale | Papir |
| Høyde | 9 cm |
| Bredde | 25 cm |
| Lengde | 20 cm |
| Størrelse | 25 cmx9 cmx20 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 35/6.5 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 33 cmx42 cmx54 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, SVHC\'s, Formaldehyde, PCP, LFGB |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI934211 | 7255 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 21,00 kr
Fra 260,00 kr
Fra 182,00 kr
Fra 28,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |