Polyester (600D) strandveske med tauhåndtak og glidelås.r
.....r
Husk at produktets farge kan avvike noe fra bildene, samt på forskjellige tidspunkter for produksjon og leveringr
.....
Blå / hvid (45)
| Materiale | PVC, Polyester 600D |
| Høyde | 4 cm |
| Bredde | 30 cm |
| Lengde | 62 cm |
| Størrelse | 30 cmx4 cmx62 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 482/12.03 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 40 cmx70 cmx32 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI556845 | 1166 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 320,00 kr
Fra 220,00 kr
Fra 84,00 kr
Fra 2,38 kr
Fra 537,00 kr
Fra 16,55 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |