Weekendbag/sportsveske av canvas, innerlomme med glidelås på innsiden. Høykvalitets lerretsmateriale: Det slitesterke lerretsmaterialet sikrer lang levetid og motstand mot slitasje. Øko-Tex sertifisert, som indikerer miljøvennlig og bærekraftig produksjon.
Sort
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 52 x 25 x 23 cm |
| Materiale | Bomull |
| Trykkeflate | 10 x 20 cm |
| Vekt | 0.378 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 50 |
| Opprinnelsesland | Indien |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 5448 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 1143,00 kr
Fra 180,00 kr
Fra 380,00 kr
Fra 178,00 kr
Fra 128,00 kr
Fra 290,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |