Polyester (300D) midjeveske med justerbart midjebånd. Vesken har et hovedrom med glidelås og en frontlomme med glidelås.
Rød (08)
| Materiale | Polyester 300D |
| Høyde | 0,6 cm |
| Bredde | 29 cm |
| Lengde | 14 cm |
| Størrelse | 29 cmx0,6 cmx14 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 65/13.5 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 34 cmx40 cmx35 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, ISO105-X12:2001, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI934808 | 1044 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 60,00 kr
Fra 130,00 kr
Fra 64,00 kr
Fra 74,00 kr
Fra 108,00 kr
Fra 86,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |