Et produkt laget i Europa.
Hoftelomme med sublimasjonstrykk over det hele. Hovedlomme med glidelås.
Justerbar stropplengde. Solid plastspenne.
Materiale: 100% polyester - 190T
Størrelse: 28 x 14 cm
Vekt: 190 gsm
Markeringspunkter: hele overflaten
Merkevarebygging: sublimering
The One Premium
| Antall | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 148,00 | 143,00 | 131,00 | 126,00 | 124,00 | 118,00 | 113,00 | 106,00 |
Multicolor (09)
| Materiale | 190T Polyester |
| Høyde | 14 cm |
| Lengde | 28 cm |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 60 cmx40 cmx40 cm |
| Leveringstid | Ca 3-4 arbeidsuker |
| Opprinnelsesland | EU |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 60,00 kr
Fra 74,00 kr
Fra 130,00 kr
Fra 108,00 kr
Fra 64,00 kr
Fra 86,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |