Duffle bag i polyester (600D). 210D polyester på glidelåsen, belagt med 600D polyester. Vannavvisende, glidelås inkludert. Med tyverisikringslomme, vannflaskelomme, laptoplomme med borrelåslukking og andre smålommer.
Sort (01)
| Materiale | Polyester 600D, Polyester 210D, Legering |
| Høyde | 45 cm |
| Bredde | 14 cm |
| Lengde | 48 cm |
| Størrelse | 14 cmx45 cmx48 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 488/6.85 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 40 cmx48 cmx33 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Heavy Metals, AZO Dyes/Amines, Lead, Formaldehyde, Colour Release, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI101489501 | 368 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 180,00 kr
Fra 690,00 kr
Fra 152,00 kr
Fra 172,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |