Ryggsekk i imitert skinn med to skråstilte, skinnende sorte glidelåser foran, bæreløkke, to komfortable skulderstropper og et tyverisikringsrom.
Sort
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 30 x 11 x 42,5 cm |
| Materiale | Polyuretan |
| Trykkeflate | 9 x 7 cm |
| Vekt | 0.325 kg |
| Antal per innerlåda | 40 |
| Antal per ytterlåda | 40 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 2770 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 180,00 kr
Fra 690,00 kr
Fra 152,00 kr
Fra 172,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |