Vannbestandig ryggsekk med polstret lomme til bærbare datamaskiner, polstrede justerbare skulderstropper, hovedrom med glidelåslukking på toppen og 2 bærehåndtak.
4,39 kg
| Antall | 1 | 100 | 250 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 330,00 | 310,00 | 300,00 |
Solid svart
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 14 |
| CO2-avtrykk | 4,39 kg |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Tarpaulin |
| Størrelse | 30,5 x 60 x 14,5 cm |
| Emballasje | 15stk |
| Bruttovekt | 9kg |
| Vekt | 8,55kg |
| Emballasje | 45x51x35cm |
| GTIN / EAN | 8713159554004 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 10832 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 44,00 kr
Fra 34,00 kr
Fra 4,80 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |