Denne praktiske følgesvennen har et uttrekkbart håndtak og en imponerende kapasitet på 32 liter, noe som gjør det praktisk å transportere alle dine innkjøp.
Sort
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 40 x 8 x 40 cm |
| Materiale | Rustfritt stål, Plast |
| Trykkeflate | 10 x 10 cm |
| Vekt | 2.508 kg |
| Antal per innerlåda | 6 |
| Antal per ytterlåda | 6 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 3425 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 49,00 kr
Fra 142,00 kr
Fra 42,00 kr
Fra 23,00 kr
Fra 47,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |