Dramaten trillebag med kjølerom. Lav vekt pga. aluminiumrammen. Bagen har spesialkrok, slik at den kan henges på handlevognen.
Antrasitt
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 45 x 36 x 95 cm |
| Materiale | Polyester, Aluminium |
| Trykkeflate | Transfer: 18 x 12 cm, Laser: 6 x 1,5 cm |
| Vekt | 2.300 kg |
| Antal per innerlåda | 6 |
| Antal per ytterlåda | 6 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Plastpose |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 751 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 49,00 kr
Fra 142,00 kr
Fra 42,00 kr
Fra 23,00 kr
Fra 47,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |