Handlepose i resirkulert bomull (350 g/m²) med lange og korte håndtak. Sidelomme med glidelås.
Sort (01)
| Materiale | Polyester, Sink, Legering, Resirkulert bomull |
| Høyde | 42 cm |
| Bredde | 12 cm |
| Lengde | 38 cm |
| Størrelse | 12 cmx42 cmx38 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 265/13.4 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 48 cmx51 cmx25 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Global Recycled Standard (GRS), Cadmium, AZO Dyes/Amines, Lead, Extractable Heavy Metals, Formaldehyde, Colour Release, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI96739401 | 1793 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 49,00 kr
Fra 142,00 kr
Fra 42,00 kr
Fra 23,00 kr
Fra 47,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |