rPET sportsveske laga av filt med bærehåndtak i lerret og ein justerbar skulderstropp. Har eit stort rom med glidelås og eit lite rom med glidelås framme. Inkluderer ein rPET-etikett. Kapasitet: 30L. Bæreevne: 10 kg.
Mørk grå (491)
| Materiale | PP, Polyester, rPET |
| Høyde | 2,5 cm |
| Bredde | 46 cm |
| Lengde | 51 cm |
| Størrelse | 46 cmx2,5 cmx51 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 500/13.9 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 51 cmx54 cmx55 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI1206869491 | 5253 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 240,00 kr
Fra 420,00 kr
Fra 196,00 kr
Fra 158,00 kr
Fra 460,00 kr
Fra 200,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |